Береза показав кладовище автобусів і тролейбусів де гниють сотні одиниць комунальної техніки КП “Київпастранс”. Відео

Кандидат в мери Києва Борислав Береза показав майданчик на Дарниці де знаходиться кладовище комунального транспорту столиці.

Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбук.

“Ви знаєте, що в Києві є величезний майданчик в Дарниці де знаходиться кладовище автобусів і тролейбусів? Не знали? Подивіться. Воно того варте. Там могла бути паркова зона або новий великий скейтпарк. Там могла бути територія з спорт-майданчиками і культурними зонами. Але ні. Там і на вулиці і в величезному приміщенні просто гниють сотні одиниць комунальної техніки, що висить на балансі КП “Київпастранс”. Це означає, що ми з вами платимо за це звалище. Зі своєї кишені. І повірте, що якщо ми з вами за цей треш платимо, то це показує в черговий раз, що в Києві немає грамотного менеджера, а в київському керівництві на цьому хтось із чиновників заробляє. На нас з вами”, – написав Береза у дописі до відео.

Вы знаете, что в Киеве есть огромная площадка в Дарнице где находится кладбище автобусов и троллейбусов? Не знали? Посмотрите. Оно того стоит. Там могла быть парковая зона или новый большой скейтпарк. Там могла быть территория со спорт-площадками и культурными зонами. Но нет. Там на и улице и в огромном помещении просто гниют сотни единиц коммунальной техники и висит это на балансе КП "Киевпастранс". Это значит, что мы с вами платим за эту свалку. Из своего кармана. И поверьте, что если мы с вами за этот трэш платим, то это показывает в очередной раз, что в Киеве нет грамотного менеджера, а в киевском руководстве на этом кто-то из чиновников зарабатывает. На нас с вами.

Geplaatst door Borislav Bereza op Woensdag 19 augustus 2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest