Четвер, 7 Грудня, 2023
МистецтвоНовини

Артисти київської опери заспівали на Житньому ринку. Фото та відео

Київська опера зняла яскраве відео на Житньому ринку.

Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва презентував новий проєкт: «Якщо ти не ідеш у театр – театр приходить до тебе», повідомляє сайт КМДА.

Його ідея полягає в приверненні уваги до проблем культурної сфери в умовах карантинних обмежень, спричинених пандемією COVID-19. Ролик демонструє, що «духовне харчування» не менш важливе, ніж фізичне, та закликає глядачів приходити до театрів, щойно з’явиться така можливість.

Артисти виконали фрагмент з опери Г. Доніцетті «Viva la mamma» в незвичній для такого жанру локації – на Житньому ринку. Спеціально для проєкту було створено сучасне аранжування музики Г. Доніцетті, а також змінено текст задля актуалізації дії до сучасних реалій.

«Ми щасливі з таких ініціатив. Завдяки подібним дистанційним івентам розумієш, що культура продовжує жити попри перепони, які стають на її шляху, а культурні діячі готові приймати існуючий стан речей і плідно працювати! «Карантин обов’язково закінчиться. Все буде добре!» – саме під таким гаслом ми очікуємо ще один сюрприз від Київської опери вже наприкінці червня», – зазначила директорка Департаменту культури Діана Попова.

Вона також додала, що 27-го червня Київська опера закриє 38-й театральний сезон концертною програмою зі свого балкону. Такий альтернативний формат вдало зарекомендував себе під час вітання киян із Днем міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest