Фанати “Динамо” прорвалися на матч з “Олімпіком” – палили фаєри і скандували “Суркіси – ганьба Динамо”. Фото та відео
У Києві фанати ФК “Динамо” прорвалися на матч чемпіонату України “Олімпік” – “Динамо”, який мав проводитися без глядачів. Про це
Read More
