Знесення не можливе. Активісти #SavePetrovka зустрілись з Кличко. Відео

Активісти ГО “Книжковий ринок” зустрілись з міським головою Віталієм Кличко.

Про це повідомив Владислав Трубіцин на своїй сторінці у фейсбук.

“Щойно були з активом ГО “Книжковий ринок” на зустрічі з міським головою Віталієм Кличко. Розповіли йому про загрозу знесення ринку, про яку 5 днів тому підприємцям повідомили представники адміністрації ринку. Отримали його відповідь про те, що знесення неможливе, забудови ТРЦ на місці ринку не буде. Більше того, пан Кличко пообіцяв взяти це питання під свій особистий контроль і звернутися до правоохоронних органів з метою розібратися в ситуації з наявними правопорушеннями”, – повідомляється у дописі до відео.

У свою чергу, Кличко повідомив що ніяких документів для будівництва ТРЦ не має і місто буде звертатись до правоохоронних органів щодо цієї ситуації.

Друзі, прошу репосту! 💪Щойно були з активом ГО "Книжковий ринок" на зустрічі з міським головою Віталієм Кличко.Розповіли йому про загрозу знесення ринку, про яку 5 днів тому підприємцям повідомили представники адміністрації ринку.Отримали його відповідь про те, що знесення неможливе, забудови ТРЦ на місці ринку не буде.Більше того, пан Кличко пообіцяв взяти це питання під свій особистий контроль і звернутися до правоохоронних органів з метою розібратися в ситуації з наявними правопорушеннями.Разом переможемо! Відстоїмо Книжковий ринок!#SavePetrovka #SaveФОП #КияниЧитають

Geplaatst door Владислав Трубицин op Dinsdag 7 juli 2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest