П’ятниця, 1 Грудня, 2023
Новини

Зеленський обіцяв скасувати розпорядження про VIP-палати – Кличко

Мер Києва Володимир Кличко каже, що президент Володимир Зеленський обіцяв йому скасувати розпорядження щодо особливих умов лікування перших осіб держави.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Кличко на щоденному брифінгу щодо ситуації з пандемією коронавірусу.

Відповідаючи на запитання, мер пояснив, що розпорядження про окреме медико-санітарне забезпечення для осіб із держохороною було зроблено на виконання наказів Державної служби охорони МОЗ і звернення на їх підставі Державного управління справами при президенті. Це документи з грифом “для службового користування”.

Йдеться про те, що на випадок захворювання перші особи держави повинні мати певні умови: окремі палати, щоб поряд перебувала державна охорона. Кличко зазначив, що така практика була завжди і не тільки в Україні, але поінформував про розмову з главо держави.

“Я розмовляв учора з президентом Володимиром Зеленським і він готовий і налаштований скасувати накази, про які йдеться, і які ми зобов’язані виконувати. Сподіваюсь, це відбудеться і ми будемо за це вдячні”.

Кличко також прокоментував чутки стосовно Олександрівської лікарні, яка, нібито, обслуговує тільки VIP-клієнтів. За його словами, ця лікарня є базовою. І сьогодні, переважно всіх хворих чи з підозрою на коронавірус відправляють саме до неї. Якщо кількість хворих збільшуватиметься, їх лікуватимуть також в інших визначених і підготовлених для цього лікарнях. Таких сьогодні в столиці 7, включно з Олександрівською. І їх список опублікований.

Мер повідомив, що вранці був в Олександрівській лікарні, перевірив її особисто і відзняв на телефон невеликий репортаж, який обіцяє оприлюднити невдовзі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest