Неділя, 23 Червня, 2024
Новини

Завалена сміттям, огороджена колючим дротом – паркова зона на території НСК «Олімпійський». Відео

Закинуту, огороджену колючим дротом паркову зону в центрі столиці показали активісти Екологічної Альтернативи.

Про це на своїй сторінці повідомляють активісти Екологічної Альтернативи.

“Друзі, а ви знали, що в самому центрі Києва є закинута, огороджена колючим дротом паркова зона, куди заборонений доступ мешканцям міста? Ми самі в шоці, але це так. Йдеться про територію НСК «Олімпійський», яку реконструювали ще до матчів Євро-2012, а потім закинули та забули. На території, прилеглій до головного стадіону країни, в самому центрі столиці знаходиться закинутий паркінг, який так і не встигли добудувати до чемпіонату, а також завалений сміттям парк, навколо якого встановлено величезний паркан з колючим дротом”, – розповіли активісти.

Вони зазначають, що за 8 років, які пройшли з 2012 року, доріжки парку заросли травою та кущами. А огороджена територія перетворилася на місце тусовки асоціальних особистостей. Пройти на територію парку законослухняним городянам, особливо з возиками та дітьми, сьогодні неможливо. Зате маргінальним елементам паркан – не перешкода. Тому парк завалений сміттям, а кришки люків та зливових стоків вкрадені і здані на металобрухт.

“Тільки подивіться на це ганебне звалище в самому центрі Києва! Ми виступаємо за те, щоб негайно відкрити територію парку для киян, а також привести його територію до ладу і облаштувати там сучасний суспільний простір. Такі зелені зони в центрі міста дуже важливі та потрібні людям”, – зазначив Деніс Казанський, який прогулявся по занедбаному парку і зробив про нього репортаж.

Закинутий паркінг та смітник у парку на території НСК "Олімпійський"

Друзі, а ви знали, що в самому центрі Києва є закинута, огороджена колючим дротом паркова зона, куди заборонений доступ мешканцям міста?Ми самі в шоці, але це так. Йдеться про територію НСК «Олімпійський», яку реконструювали ще до матчів Євро-2012, а потім закинули та забули. На території, прилеглій до головного стадіону країни, в самому центрі столиці знаходиться закинутий паркінг, який так і не встигли добудувати до чемпіонату, а також завалений сміттям парк, навколо якого встановлено величезний паркан з колючим дротом.За 8 років, які пройшли з 2012 року, доріжки парку заросли травою та кущами. А огороджена територія перетворилася на місце тусовки асоціальних особистостей. Пройти на територію парку законослухняним городянам, особливо з возиками та дітьми, сьогодні неможливо. Зате маргінальним елементам паркан – не перешкода. Тому парк завалений сміттям, а кришки люків та зливових стоків вкрадені і здані на металобрухт.Денис Казанский прогулявся по занедбаному парку і зробив про нього репортаж. Тільки подивіться на це ганебну звалище в самому центрі Києва! Ми виступаємо за те, щоб негайно відкрити територію парку для киян, а також привести його територію до ладу і облаштувати там сучасний суспільний простір. Такі зелені зони в центрі міста дуже важливі та потрібні людям. Подивіться наш сюжет про це

Опубликовано Екологічна Альтернатива Понедельник, 24 августа 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest