Єдиний для всіх: Кличко розказав про локдаун

Мер Києва Віталій Кличко переконаний, що при запровадженні локдауну, якщо таке рішення буде ухвалене, мають бути чітко сформульовані всі його умови. – Заходи, що запроваджуються для того аби розірвати ланцюг захворюваності. І повинен бути суворий контроль за дотриманням обмежень.

Про це повідомляє сайт: vechirniy.kyiv.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалу “Україна 24”, повідомили в пресслужбі мера.

«Хочу нагадати, що запроваджує суворий карантин виключно уряд своїм рішенням. І, я переконаний, якщо локдаун таки запровадять, нам потрібні чітко сформульовані умови і правила дотримання карантину. Вони повинні бути визначені завчасно і доведені до кожного, – підкреслив мер столиці. – Вкрай важливо також контролювати дотриманням цих правил. Бо, нажаль, у нас багато випадків коли рішення ухвалюють, але їх не виконують», – сказав Кличко.

Також він наголосив, що наполягатиме у випадку запровадження локдауну, щоб уряд не зупиняв роботу громадського транспорту.

«Я буду наполягати, якщо локдаун таки буде введений, щоб ні в якому разі не зупиняли роботу метро і наземного громадського транспорту», – наголосив Віталій Кличко.

Він нагадав, що метро не закривали в багатьох містах світу в умовах суворого карантину. Бо чималій кількості людей, що працюють в сферах життєзабезпечення міста, доведеться їздити на роботу. Головне, що повинні розуміти кияни, – транспорт працюватиме для тих, хто їде на роботу і в справді невідкладних справах. Всі ж інші повинні бути свідомими і не наражатися на небезпеку.

Нагадаємо, у Києві виявили найбільшу кількість хворих на коронавірус за період пандемії.

Підготувала Наталка Марків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest