Четвер, 13 Червня, 2024
Новини партнерів

Які є види накладок на зуби та в чому їх відмінності?

У сучасній естетичної косметології використовуються різні накладки на зуби, які швидко і ефективно усувають дрібні дефекти, коректують форму зубів і роблять посмішку ідеальною.

Які види накладок застосовуються в Ora Pro Clinic?

У київській клініці Ora Pro Clinic накладки на зуби застосовуються з різною метою:

 • для терапії;
 • для поліпшення естетики;
 • як ювелірна прикраса;
 • для відбілювання;
 • для корекції прикусу і вирівнювання зубного ряду.

Така різноманітність областей застосування має на увазі і різноманітність видів стоматологічних виробів.

Вініри

Це тонкі пластинки, що повторюють форму зуба і що кріпляться до передньої частини коронки.

Матеріали виготовлення

 • композитні;
 • цирконій;
 • кераміка.

Термін служби таких накладок – від 5 до 30 років. Їх установка досить проста і найчастіше виконується за один візит в клініку.

Керамічні

Керамічні накладки на зуби мають ті ж характеристики, що й зубна емаль. Вони непомітні, міцні та довговічні. Але вартість їх вище, ніж композитних.

Композитні

Накладки не вимагають обточування зуба, встановлюються швидко, мають гарні косметичні характеристики, але вимагають спеціального догляду і регулярного відвідування стоматолога-гігієніста.

Ультраніри

Ці супертонкі накладки (0,3-0,5 мм) встановлюються за делікатною методикою і приховують дефекти емалі, пігментації зубів.

Переваги

Недорогі, просто встановлюються і знімаються. Для фіксації не потрібно обточування зуба. Можуть застосовуватися навіть для корекції незначних дефектів передніх зубів.

Недоліки

 • крихкість, через яку не можна їсти тверду їжу;
 • швидка втрата виду через фарбування пігментами їжі, напоїв;
 • значний перелік протипоказань для установки;
 • ретельний догляд.

При дотриманні правил догляду накладки зберігають функціональність і естетичність від 3 до 5 років.

Компоніри

Вироби виготовляються в лабораторних умовах з нанокомпозитного матеріалу. Найтонша (менше 0,3 мм) пластинка для міцної фіксації не вимагає сильного обточування коронки.

Метод поєднує в собі найкраще – швидкість і атравматичність (від прямої реставрації зубів), міцність і довговічність (від непрямого). Компонуються використовуються при реставрації передніх зубів. Їх вартість дешевше, ніж керамічних, а міцність і естетичність не поступається кераміці.

Люмініри

Надтонкі пластинки виконуються з діоксиду цирконію, порцеляни або високоякісної кераміки. Вони значно тонше виниров і для надійної фіксації не вимагають препарування здорових тканин зуба.

Коронки

Це спеціальні «чохольчики», використовувані для реставрації зуба або в якості тимчасових накладок на зуби, купити які можна недорого, поки виготовляються постійні коронки. Залежно від матеріалу їх використовують на фронтальних або жувальних зубах.

Коронки і вініри можуть виконуватися з благородних металів, інкрустуватися дорогоцінними каменями. Золоті накладки на зуби популярні у виконавців репу, спортсменів. З’ємний аксесуар застосовується виключно в якості прикраси. Для реставрації та корекції перевага віддається кераміці.

Каппа

Капи виготовляються з гіпоалергенних полімерів. Силіконові накладки на зуби використовуються:

 • для корекції зубного ряду у дітей;
 • для відбілювання зубів;
 • для лікування бруксизма;
 • на заключному етапі лікування брекетами.

Де можна купити накладки?

Вінірові накладки на зуби виготовляються і встановлюються тільки фахівцями, так як неправильне їх застосування призводить до псування і втрати зуба. Тому не варто економити. Накладки на зуби, ціна яких в інтернет-магазині набагато нижче, ніж в клініці, не враховують індивідуальні особливості будови зубощелепної системи пацієнта і завдають значної шкоди.

У  Ora Pro Clinic  накладки виготовляються у власній лабораторії з кращих сучасних матеріалів. Також тут можна купити накладки на зуби від провідних європейських фірм, які фахівці клініки встановлять з дотриманням всіх правил технології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest