П’ятниця, 12 Квітня, 2024
Новини партнерів

Як обрати тип установки умивальника?

Від чого залежить вибір мийки та Варіанти установки умивальників.

Якщо ви вирішили встановити умивальник у ванній кімнаті або на кухні, потрібно врахувати чимало нюансів. Сучасні раковини відрізняються варіантом монтажу, матеріалом виробництва, формою, габаритами та забарвленням. 

Звісно, перш за все звертають увагу на дизайн моделі. Але якщо ви хочете купити умивальник, що є не тільки привабливим, а й легко встановлюється, варто врахувати тип монтажу.

Варіанти установки умивальників

Розглянемо найпопулярніші способи монтажу:

  • Накладний. Чаша розташовується на рівній поверхні. Для цього вирізається відповідний отвір, через який підключаються комунікації — труби та сифон. Така сантехніка доволі елегантно виглядає в інтер’єрі, тому виготовляється в різноманітних стилях. Зовні чаша може мати будь-яку форму, а всередині це напівсфера з гладкою поверхнею. Під час вибору накладної мийки важливо правильно визначитися з габаритами чаші. Висота умивальника поєднується з висотою стола, консолі, на яку відбуватиметься монтаж. Варто враховувати потреби дітей, яким нелегко користуватися цією сантехнікою. Якщо під час умивання вода постійно розбризкується, потрібно потурбуватися про оптимальну довжину чаші.
  • Врізний. Чаша монтується в отвір, який вирізається в стільниці. Виріз має бути максимально точним для зручності та безпроблемності монтажу. Врізна мийка зазвичай перебуває в одній плоскості зі стільницею. Деякі моделі фіксуються внизу стільниці, але здебільшого на ній опиняються тільки бортики умивальника. Врізні мийки вражають різноманітністю форм: як стандартних, так і нестандартних. Перш ніж монтувати сантехніку, варто оцінити натиск води. Якщо він доволі суттєвий, раковина має бути глибокою. Врізні моделі комплектуються широкими й плоскими бортиками для комфорту використання. На них можна розташувати мильні засоби та інші предмети гігієни, якщо поверхня є глянцевою, скляною або з матеріалу, що вбирає вологу. Ці мийки займають багато місця під стільницею. На це необхідно звернути увагу, якщо буде встановлена пральна машина чи якісь меблі. 

Від чого залежить вибір мийки?

На вибір раковини врізного чи накладного типу впливає те, хто буде користуватися цим сантехнічним обладнанням, а також що саме розташовуватиметься під стільницею. До того ж є важливим те, як буде відбуватися підведення води та відведення стоків. Врахувавши всі деталі, ви позбавитеся зайвих проблем під час установки та експлуатації умивальника для ванної кімнати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest