Високопосадовця Київської митниці підозрюють у підробці лікарняних під час відпочинку за кордоном

Слідчі ТУ ДБР у місті Києві повідомили про підозру заступнику начальника Київської митниці Державної митної служби України. Заступник начальника підозрюється у пособництві у підробленні документів та їх використанні (ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України).

Про це повідомляє сайт: vechirniy.kyiv.ua

Встановлено, що вказаний посадовець у травні та грудні 2019 року, перебуваючи на посаді заступника начальника Дніпропетровської митниці ДФС, вчинив пособництво у підробленні лікарняних листків та надалі надав їх за основним місцем роботи. В цей час він начебто проходив медичне обстеження та лікування у медичних закладах м. Дніпро, на підтвердження чого надавав підроблені лікарняні листки. Проте встановлено, що в травні 2019 року на момент відкриття лікарняного митник знаходився за кордоном на курортах.

Своїми діями підозрюваний спричинив збитки державі та Фонду соціального страхування України, адже за час нібито перебування на лікарняному він незаконно отримував грошові кошти як відшкодування у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю. Сума збитків встановлюється.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Встановлено, що за 2018-2020 роки митник перебував на лікарняному загалом 296 днів. Слідчі ДБР перевіряють законність видачі митнику інших «лікарняних».

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Київська міська прокуратура. Оперативний супровід забезпечує ГУ ДФС у Київській області.

Нещодавно в аеропорту «Бориспіль» митники вимагали хабарі за швидкий огляд сумок

Марія Катаєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest