Неділя, 26 Листопада, 2023
Новини

Вулицю Російську в Дарницькому районі Києва перейменовано на вул. Юрія Литвинського

Київрада ухвалила рішення про перейменування вулиці Російської в Дарницькому районі на вулицю Юрія Литвинського, а також присвоєння назви новій вулиці у Святошинському районі – вулиця Олеся Бердника.

Про це повідомляє сайт КМДА.

Вулиця Російська у Дарницькому районі пролягає від вулиці Ревуцького до Россошанської вулиці. Перейменовано вулицю Російську на честь Литвинського Юрія Олексійовича.

Литвинський Юрій Олексійович – активний учасник Революції Гідності, полковник резерву (посмертно), боєць батальйону оперативного призначення «Донбас» Національної гвардії України, брав участь у визволенні території Донбасу від російських військ. Загинув від кулі російського снайпера.

Новій вулиці у Святошинському районі присвоєно назву – вулиця Олеся Бердника. Він є видатним українським письменником-фантастом, автором понад 20 романів і повістей, футурологом, художником, композитором. Член-засновник Української Гельсінскької групи (УГГ), політв’язень радянських таборів. Провідник гуманістичного об’єднання «Українська духовна республіка».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest