Неділя, 26 Травня, 2024
Новини

Власник квартири на Майдані Незалежності запевняє, що жодних надбудов не відбуватиметься

На Майдані Незалежності власник квартири власним коштом відновлює дах будинку та ремонтує під’їзди.

Власник квартири у будинку за адресою вулиця Софіївська, 1 у місті Києві за власні кошти відновлює та термомодернізує дах будівлі, а також до кінця року планує відремонтувати під’їзди та провести благоустрій прибудинкової території за підтримки Відділу контролю за благоустроєм та КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва.

Про це йдеться у прес-релізі наданому нашій редакції.

Також він повідомив, що жодних надбудов не відбуватиметься. Це підтверджує план ремонтних робіт, який розміщений на під’їздах, а також на офіційній сторінці у фейсбуці. Усі дії проводяться виключно у правовому полі та згідно з державними будівельними нормами.

До цього, із кінця березня 2020 року у соцмережах ширилися чутки про те, що власник квартири на 7 поверсі будинку по вулиці Софіївська, 1 намагався незаконно звести надбудову на даху житлової споруди. Користувачі соцмереж, мешканці Києва також поширили фото дерев’яного каркасу на даху. Автори світлин побоювались, що дерев’яна споруда буде основою для незаконних житлових квадратних метрів.

Власник квартири повідомив, що не має намірів робити жодних надбудов. У планах — власним коштом здійснити ряд ремонтних робіт, які було заплановано та офіційно погоджено у листопаді 2019 року. При цьому власник гарантує збереження первісного фасаду об’єкта.

Ремонтні роботи передбачають:

 • Демонтаж тимчасової покрівлі та монтаж постійної над під’їздами номер 1 та 2;
 • Термомодернізацію та гідроізоляцію даху;
 • Ремонт першого та другого під’їздів у будинку, який востаннє здійснювався більше 50-ти років тому;
 • Ремонт декоративних елементів у балюстраді центральної частини будинку.

Станом на сьогодні власними зусиллями вже було здійснено:

 • Демонтаж незаконних рекламних конструкцій на даху будинка; металеві рамки рекламних щитів важили більше 15 тон та несли додаткове навантаження на стіни;
 • Відновлення частини опорної стіни, яка була у аварійному стані внаслідок розміщення конструкції;
 • Часткова модернізація покрівлі новим залізом;
 • Відділом контролю за благоустроєм Шевченківської РДА та за кошти власника було розроблено схему комплексного благоустрою прибудинкової території, яка передбачає підземний сміттєзбірник за межами двору, встановлення квітника та воріт.

Найближчим часом власник квартири також планує:

 • Видалити графіті на стінах будинку;
 • Також власник квартири звернувся до відповідних органів із проханням привести у відповідність до норм зовнішню рекламу на фасаді будинку у самому центрі Києва.

Дерев’яний каркас на даху, за словами власника, необхідний для монтажу захисної плівки (тенту).  Оскільки роботи передбачають ремонт та відкриття металевої покрівлі, будівельники зобов’язані забезпечити тимчасове накриття для будинку, аби у разі дощу квартири мешканців не були затоплені.

Відновлення покриття відбувається за усіма нормами, з необхідними документами. Щойно ремонт покрівлі буде завершений, будівельники демонтують усі тимчасові допоміжні споруди та захисні тенти. Завершення робіт попередньо заплановано на кінець травня.

Мешканці та власники квартир у будинку на Софіївській, 1 неодноразово зверталися до необхідних інстанцій із проханням провести ремонт під’їздів, ліфтів та зовнішніх декоративних елементів. Останні навіть становили загрозу для здоров’я та життя як жителів будинку, так і просто пішоходів. А тому наміри власника квартири на 7 поверсі отримали максимальну підтримку з боку інших мешканців. Адже відремонтованими під’їздами, ліфтами та підземним смітником будуть користуватися усі жителі будинку.

Представники КМДА і Шевченківської РДА, до управління якої належить будинок, проінформовані щодо ситуації та контролюють відповідність ремонтних робіт нормам. Власник квартири має всі необхідні погоджувальні документи та акти. За кошти власника Відділом контролю за благоустроєм Шевченківської РДА було розроблено схему благоустрою прибудинкової території. Керуюча компанія Шевченківського району надає свою допомогу у заміні ліфтів у під’їздах 1 та 2.

Власник квартири у будинку на Софіївській, 1 просить публікувати лише перевірену інформацію щодо ремонтних робіт на об’єкті, і з усіма питаннями звертатися до свого представника власника – [email protected] (Дмитро)

Також, усю інформацію щодо перебігу ремонтних робіт можна отримати на офіційній сторінці будинку: https://www.facebook.com/sofievska1

One thought on “Власник квартири на Майдані Незалежності запевняє, що жодних надбудов не відбуватиметься

 • Ну круто! Где местная власть? Почему люди за свой счёт ремонтируют всё?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest