Субота, 22 Червня, 2024
Новини

Віталій Кличко відкрив рух новим шляхопроводом на Оболоні – вулицею Полярною через Богатирську. Фото

Відкрито рух новим шляхопроводом.

Мер Києва Віталій Кличко відкрив рух новим шляхопроводом на Оболоні – проїзд вулицею Полярною естакадою через Богатирську. Повністю завершити роботи на об’єкті і відкрити рух зʼїздами зі шляхопроводу планують до осені цього року.

Про це повідомляє сайт КМДА.

«Роботи на цьому дуже важливому інфраструктурному обʼєкті розпочали в червні 2023 року. Довжина шляхопроводу – 125 метрів. Будівельники у стислі терміни встановили опори шляхопроводу. Змонтували 72 балки прогонових будов. Облаштували підземний пішохідний перехід. Тут влаштований спеціальний асфальт, який прослужить довго. Встановили сучасне освітлення. Також, як на всіх нових об’єктах, тут будуть влаштовані велодоріжки», – зазначив Віталій Кличко.

Він повідомив, що повністю завершити роботи на об’єкті – відкрити рух зʼїздами зі шляхопроводу – планують до осені цього року. А також зроблять ремонт підходів до транспортної розв’язки – ділянок дороги, зокрема – на вулиці Богатирській. Встановлять пандуси підземного пішохідного переходу. Облаштують на обʼєкті й нові зупинки громадського транспорту. Здійснять монтаж контактної мережі тролейбуса та благоустрій території.

«Ми робимо все можливе, аби забезпечити життєдіяльність міста та комфорт його мешканців. Оновлюємо дороги, транспортні розв’язки та мости там, де це вкрай необхідно», – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, що також тривають роботи й для сполучення Подільсько-Воскресенського мостового переходу з Троєщиною. Там будують дорогу для виїзду на вулицю Оноре де Бальзака (з пересадковим пасажирським вузлом, де зійдуться трамвайне сполучення, міська електричка та автобусний маршрут). Столична влада робить все, щоб рух автотранспорту Подільсько-Воскресенським мостом повністю запустити у вересні.

Також цьогоріч у столиці поточним ремонтом відновлюють понад 25 вулиць. Загальною площею понад 334 тисяч квадратних метрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest