Вівторок, 28 Листопада, 2023
Новини

Віталій Кличко показав, як триває капітальний ремонт Борщагівського шляхопроводу. Відео

Мер Києва Віталій Кличко оприлюднив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook відео робіт з капітального ремонту Борщагівського шляхопроводу.

Про це повідомляє сайт мера Києва.

«До кінця квітня ми закінчимо перший етап капітального ремонту цього важливого інфраструктурного об’єкту. На сьогодні вже повністю відновили рух автотранспорту в напрямку центру міста, – повідомив мер. – Фахівцям «Київавтодору» довелося повністю замінити основну конструкцію мосту. І ці роботи тривали без повної зупинки проїзду. Зокрема, в рамках капітального ремонту шляхопроводу вже замінили 33 балки прогонових будов та 9 аварійних опор. Також влаштували нові перехідні плити, нанесли гідроізоляцію та двошарове асфальтобетонне покриття автопроїзду», – підкреслив Кличко. 

Він зазначив, що вже на початку травня дорожники перейдуть до наступного етапу  – ремонту проїжджої частини та тротуару в напрямку Кільцевої дороги. І до кінця цього року Борщагівський шляхопровід буде повністю оновлений.

Друзі! Роботи з оновлення Борщагівського шляхопроводу не припиняються. До кінця квітня ми закінчимо перший етап капітального ремонту цього важливого інфраструктурного об’єкту.На сьогодні вже повністю відновили рух автотранспорту в напрямку центру міста. Фахівцям «Київавтодору» довелося повністю замінити основну конструкцію мосту. І ці роботи тривали без повної зупинки проїзду. Зокрема, в рамках капітального ремонту шляхопроводу вже замінили 33 балки прогонових будов та 9 аварійних опор. Також влаштували нові перехідні плити, нанесли гідроізоляцію та двошарове асфальтобетонне покриття автопроїзду. А вже на початку травня дорожники перейдуть до наступного етапу – ремонту проїжджої частини та тротуару в напрямку Кільцевої дороги. І до кінця цього року Борщагівський шляхопровід буде повністю оновлений. Нагадаю, востаннє цей шляхопровід капітально ремонтували в 1965 році. За цей час він дуже «втомився». Паралельно сьогодні тривають роботи з будівництва двох пішохідних мостів над лінією швидкісного трамваю. Старі переходи, збудовані у 1983 році, жодного разу не ремонтували і вони перебували в аварійному стані. Новий пішохідний міст біля кінотеатру «Лейпциг» вже майже готовий. Його відкриємо в травні. Тривають роботи і на пішохідному мосту над проспектом Любомира Гузара – там приступили до фінального етапу робіт.

Опубликовано Кличко – мер Среда, 22 апреля 2020 г.

«Нагадаю, востаннє цей шляхопровід капітально ремонтували в 1965 році. За цей час він дуже «втомився», – написав мер столиці. – Паралельно сьогодні тривають роботи з будівництва двох пішохідних мостів над лінією швидкісного трамваю. Старі переходи, збудовані у 1983 році, жодного разу не ремонтували і вони перебували в аварійному стані. Новий пішохідний міст біля кінотеатру «Лейпциг»  вже майже готовий. Його відкриємо в травні. Тривають роботи і на пішохідному мосту над проспектом Любомира Гузара – там приступили до фінального етапу робіт», – наголосив Віталій Кличко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest