Неділя, 23 Червня, 2024
Новини

Відьмацький атрибут. Рада протестантських церков просить Кличка зняти капелюха з головної ялинки країни

Протестанти просять повернути на верхівку ялинки Різдвяну зірку і бояться, що Київ «втратить Боже благословення».

Рада євангельських протестантських церков України написала офіційне відкрите звернення до мера Києва Віталія Кличка, в якому просить зняти капелюха із головної ялинки країни, що на Софійській площі Києва. 

Відповідне Звернення оприлюднено на сайті протестантських церков.

Протестанти назвали капелюх «відьмацьким атрибутом», а прикрашення ялинки ним вважають «нехтуванням релігійними почуттями» українців.

«…Ялинка завжди увінчувалася зіркою в пам’ять про Різдвяну зірку, яка вела мудреців на поклоніння новонародженому Христу…. З огляду на зазначене, прикрашення центральної ялинки не традиційною зіркою, а капелюхом, який сприймається саме як відьмацький атрибут, є нехтуванням та образою релігійних почуттів киян та інших громадян нашої країни, які є християнами» – пишеться у зверненні.

Ще одним аргументом протестанти називають «Господнє благословення», яке Київ може втратити через таке оформлення ялинки.

«Ми категорично заперечуємо проти заміни різдвяних символів іншими, окультними, наслідком чого може стати втрата Божого благословення», – резюмували протестанти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest