Неділя, 14 Квітня, 2024
Новини

В столиці збільшується кількість хворих на коронавірус, які перебувають у важкому стані

Місто підготувало майже 800 ліжок у медзакладах.

У Києві збільшується кількість хворих на коронавірус, які перебувають у важкому стані. Їх на сьогодні 48. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Зазначу, що в лікарнях столиці сьогодні перебувають 274 хворих на коронавірус. В тому числі, 11 дітей. Із підозрою на COVID-19 госпіталізовані 66 мешканців столиці. На жаль, збільшується кількість хворих у важкому стані. Їх на сьогодні 48. 7 підключені до апаратів штучної вентиляції легень», – повідомив Кличко. 

Він також зазначив, що не вщухає і пневмонія. З таким діагнозом в медзакладах міста лікуються  442 хворих. Тільки минулої доби госпіталізували 40 пацієнтів.

«Хочу повідомити, що лікарні першої хвилі, розрахованої  майже на 900 ліжок, заповнені на 31 відсоток. Це 8 міських лікарень і 2 пологових будинки. Додатково створені місця в Олександрівській лікарні. Там виділили ще один корпус для прийому та лікування хворих на коронавірус – іще 70 ліжкомісць. А також – місця в спеціалізованих медичних закладах, – сказав мер столиці. – Якщо знадобиться, – для другої хвилі прийому хворих, – місто підготувало майже 800 ліжок в іще 7 лікарнях столиці.  Але я дуже не хочу, щоб вони знадобилися. Тому вкотре наголошую: все залежить від кожного з нас. – Наскільки ми будемо обережними та будемо дотримуватися елементарних правил. Бо багато людей уже розслабилися і це небезпечно! Адже: ми віруса не бачимо, а він є! Тому треба берегтися», – наголосив Віталій Кличко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest