В одному з районів столиці впровадили карантин через випадок сказу у кішки

Через випадок сказу відмінили ярмарки та затвердили план щеплень тварин.

На території Солом’янського району Києва запроваджені карантинні обмеження щодо сказу. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби столиці.

Мова про територію, що обмежена перетином вулиці Гарматної з вулицею Борщагівською та вулицею Миколи Голего, перетином вулиці Вадима Гетьмана з вулицею Борщагівською та вулицею Миколи Голего.

«Ситуація зумовлена випадком сказу у кішки. Під час засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) затвердили план необхідних заходів щоб уникнути поширення сказу. Зокрема, заборонити проведення ярмаркових заходів в зоні карантинних обмежень, організувати проведення профілактичних щеплень тварин проти сказу в зоні карантинних обмежень та прилеглій зоні» — йдеться у повідомленні.

Про дату і місце проведення щеплень мають повідомити додатково. Карантинні обмеження будуть скасовані через два місяці після останнього виявлення захворювання на сказ у зоні карантину.

На території Солом’янського району Києва запроваджені карантинні обмеження щодо сказу. Це стосується території,…

Опубликовано Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві Среда, 27 января 2021 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest