В Києві найвища смертність від коронавірусу серед людей за 65 років, помирає більше чоловіків, ніж жінок

В 673 киян виявили коронавірус минулої доби. 10 людей померли.

Іще в 673 киян виявили минулої доби захворювання на коронавірус. 10 людей померли. У столиці від коронавірусу помирає більше чоловіків, ніж жінок. Найвища смертність серед людей за 65 років.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

“У Києві за минулу добу виявили  673 хворих на коронавірус. Померли  10 людей.  Усього за період пандемії в столиці  1723 летальних випадки від вірусу. А підтверджених випадків захворювання на сьогодні вже 101 123”, – повідомив Кличко.

Одужали за добу  564 людини. Усього коронавірус подолали 32 739 мешканців столиці.

Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 210. У Дніпровському –141 та в Деснянському районі – 70 випадків. 

«Люди, старші за 65 років, – це головна група ризику. Така ситуація спостерігається в усьому світі.  Саме серед літніх людей – найвищий відсоток летальних випадків від ускладнень хвороби. Бо в них, у багатьох, – хронічні хвороби серця, легень, цукровий діабет. Тому вірус викликає ускладнення.  Важко переносять коронавірус і ті молоді люди, які мають такі ж проблеми зі здоров’ям, – зазначив мер столиці. – Що стосується смертності від коронавірусу, то в Києві помирають більше чоловіків. Із 1723-ох летальних випадків від початку пандемії в столиці – 952 чоловіка і 771 жінка», – повідомив Кличко. 

За його словами, лікарі зазначають, що серед тих, у кого виникають ускладнення, – і хворі, які пізно звертаються за медичною допомогою. Тому медики наголошують, що при перших же симптомах вірусу, потрібно одразу звертатися до свого сімейного лікаря.  Який опитує пацієнта і, за наявності симптомів Covid-19, направляє до нього мобільну бригаду, що візьме зразки на ПЛР-тест. 

«А в нас, на жаль, багато випадків, коли люди тиждень займаються самолікуванням. І самі призначають собі препарати, що можуть ускладнити хворобу. Зокрема, й антибіотики. Але лікарі наголошують, що антибіотики не допомагають при лікуванні COVID-19. Бо це – вірусна інфекція. А вірусну пневмонію лікують не так, як бактеріальну, – сказав мер. – Ухвалюючи рішення про призначення антибіотиків хворому на коронавірус,  лікар має врахувати стан пацієнта та результати специфічних аналізів крові. Антибіотик «про всяк випадок» при COVID-19 – небезпечний! Слід пам’ятати про це», – наголосив Віталій Кличко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest