Вівторок, 5 Березня, 2024
Новини

В центрі Києва охоронці російського репера Басти напали на чоловіка, який нагадав співакові, що Крим – це Україна, – Стерненко. Відео

Російському реперу Басті, який виступав в окупованому Криму, в центрі Києва намагалися нагадати, що Крим – це Україна, однак охорона співака напала на небайдужих чоловіків, які знімали це на відео.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в Telegram розповів активіст Сергій Стерненко з посиланням на слова очевидця.

“Охорона росіянина Басти намагалася побити українця, який питав у нього про Крим, а іншу людину змусила видаляти відео інциденту. Вчора Вакуленка помітили в київському ресторані “Мокко”. Після того, як я про це написав, небайдужі громадяни прийшли туди, але отримали лише агресію. Все це зафіксовано на відео. Мені вдалося знайти автора відео, і він на правах анонімності (але за необхідності готовий свідчити в суді) розповів, що сталося”, – йдеться в повідомленні.

За словами чоловіка, він встиг на вході перетнутися поглядами з Василем, який був всередині і повідомив йому, що “Василю, хочу нагадати вам що Крим – Україна! Крим український! Баста виступав в окупованому Криму!”.

“На цих словах до дверей підбігла охорона як закладу, так і ще 4-6 спортивних молодиків. Охорона почала зачиняти двері, а молодики випхали мене з закладу, почалася атака на мене. Василь у своєму оточенні робив нейтральний вигляд. Я пару разів ухильнувся від ударів молодиків і відступив, знімаючи. В цей же час ще одна людина (незнайомий мені до того, теж патріот, теж приїхав як я) знімала мої дії зі сторони. На відео показано, як я відступаю, а поки мене відтісняв той, що на відео, інша, частина молодиків побачила його, пішли до нього та, з його слів, заставили видалити його відео”, – розповів очевидець.

Нагадується, що репер Баста (Василь Вакуленко) у 2015 році порушив встановлений порядок перетину державного кордону України під час поїздок до окупованого Криму, де він давав концерти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest