Четвер, 11 Липня, 2024
Новини

Українці, які вакцинуються проти коронавірусу починаючи з середи, отримають квитки на святковий концерт до Дня Незалежності – Ляшко

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко анонсував новий “бонус” для тих, хто вакцинується від коронавірусу на цьому тижні – квитки на концерт до Дня Незалежності на НСК “Олімпійський”. 

Про це повідомив Ляшко в ефірі “Україна 24” 

“Всі, хто вакцинується в центрах масової вакцинації, пунктах щеплення із середи (18 серпня – УП), отримають безкоштовні квитки на святковий концерт, приурочений до Дня Незалежності, який відбудеться 24 серпня на НСК “Олімпійський”, – заявив Ляшко.

Ляшко рекомендує робити щеплення для отримання квитків у тих центрах, які розміщені біля місць найбільшого скупчення людей. Йдеться, наприклад, про торгівельно-розважальні центри. 

Квитки на концерт як і раніше може отримати будь-яка людина за умови благодійного внеску на будь-яку суму. Відповідна інформація вказується в онлайн-касах продажу квитків.

Перед тим як стати міністром охорони здоров’я Ляшко обіцяв вакцинувати за літо від коронавірусу 5 мільйонів українців, тобто зробити 10 мільйонів щеплень. Проте наразі повністю імунізовані 2,7 млн громадян. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest