Неділя, 26 Травня, 2024
Новини

У Вишневому під Києвом в гуртожитку спалах COVID-19, 37 хворих, двоє померли

В одному з приватних гуртожитків міста Вишневе на Київщині виявили масове захворювання на коронавірус.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на  т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна на онлайн-брифінгу

“Маємо надзвичайний випадок масового захворювання на коронавірус в одному з гуртожитків міста Вишневе. Він знаходиться у приватній власності. За попередніми оцінками, там мешкає понад 300 людей. Точну кількість мешканців наразі з’ясовують правоохоронці та місцева влада. На цю мить в цьому осередку виявлено 37 хворих, в тому числі діти. Є двоє померлих на жаль”.

За словами Володіна, всім мешканцям гуртожитку медики роблять ПЛР-тести. У гуртожитку запроваджено стан особливого пересування.

Місцева влада наразі організовує доставку харчів, ліків та засобів особистої гігієни в гуртожиток. Налагоджено взаємодію між мешканцями гуртожитку, міською лікарнею, службою екстреної допомоги та Києво-святошинською районною лікарнею. Саме в цьому медзакладі додатково вивільнили відділення на 65 місць для прийому хворих н коронавірус із вищевказаного гуртожитку, якщо виникне нагальна потреба.

Остаточну інформацію про масштаби захворювання в гуртожитку обіцяють у середу ввечері, коли будуть результати тестування В гуртожитку можуть облаштувати обсерватор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest