У Києві зняли фільм про безхатьків в умовах пандемії

Документальний фільм «Неізольовані» зняли учасники громадської організації «Життя буремне» і творці інстаграм-сторінки suka_zhizn.

Про це повідомляє громадська організація Press Association UA.

«Неізольовані» присвячений пам’яті волонтера Олексія Кучапіна, засновнику організації Будинок милосердя, який в кінці липня був знайдений мертвим в одній зі столичних квартир .

Активісти зняли фільм для того, щоб кожен подивився на життя очима того, хто щодня потребує допомоги і перебуває на межі. Стрічка показує відразу кілька історій, які ілюструють реалії у боротьбі з пандемією. Наприклад, історії Степана і Олексія, які втратили роботу і опинилися на вулиці.

Степан: «Я грошей не просив. Я просив роботу …». Закладає телефон в ломбард і їде в інше місто. А Олексій думає, купити йому маску або хліб: «Тридцять гривень. За що? Можна було купити поїсти: хліб, чаю якогось … Бувало таке, що лягав голодним спати. Нудить, слабкість в тілі».

Творці фільму, учасники «Життя Буремне» – молоді режисери, продюсери, рекламщики, які допомагають безпритульним з 2017 року, а також є засновниками відомої інстаграм-сторінки suka_zhizn.

Зйомки цього фільму продовжили те, що ми почали. У березні ми зібрали 2450 продуктових наборів для безпритульних під час карантину і видавали їх на вулицях Києва. До нас, на роздачі, приходили сотні бездомних. Кожен з них розповідав свою історію життя і ми вирішили , що повинні показати ці історії людям», – розповідає режисер картини.

Зйомки фільму профінансували Міжнародний Фонд Відродження і Європейський Союз, в рамках гуманітарної ініціативи “Людяність та Взаємодопомога”, а громадська організація PRess Association UA забезпечують інформаційну підтримку проєкту в рамках співпраці.

https://www.instagram.com/tv/CErnLtsg9vQ/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest