Понеділок, 19 Лютого, 2024
Новини

У Києві з 1 травня послаблюються суворі обмеження – Кличко

У Києві з суботи, 1 травня, послаблять суворі обмеження.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

“Сьогодні вранці Комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про послаблення протиепідемічних заходів у столиці. Ми сподіваємося, що і Державна комісія з надзвичайних ситуацій ухвалить рішення про перегляд рівня епідемічної небезпеки та виведення столиці із «червоної зони», – зазначив мер. – Отже, з 1 травня весь наземний громадський транспорт та метро відновлять перевезення пасажирів у звичайному режимі. – З дотриманням визначених раніше протиепідемічних норм та правил. Але, закликаю мешканців столиці, користуватися громадським транспортом тільки в разі нагальної потреби”, – наголосив Кличко. 

Також з  1 травня, відновлять роботу заклади торгівлі, торгово-розважальні центри, ринки, ярмарки, заклади громадського харчування, спортивні зали та фітнес-центри. 

“Втім, власники цих закладів повинні розуміти, що працюватимуть тільки з дотриманням всіх норм безпеки! Це у ваших інтересах! Бо, якщо ситуація знову погіршиться, – нових обмежень не уникнути!” – наголосив мер Києва.

Відновлять свою роботу і Центри надання адміністративних послуг. Але, прийматимуть відвідувачів за попереднім записом через електронні сервіси. 

Із наступної середи, 5 травня, місто відновить навчальний процес у закладах загальної освіти, дошкільної та у вищих навчальних закладах. Також у столиці відновлять прийом документів для зарахування дітей у перший клас на наступний навчальний рік. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest