У Києві тисячі людей вийшли на марш захисту тварин. Відео

Україна вийшла на Всеукраїнський марш за права тварин!

Сьогодні, 5 вересня, на вулицях Києва відбулася масштабна акція на підтримку захисту тварин. До участі долучились тисячі небайдужих киян. Аналогічні заходи проходять у 30 містах України, а також в Антарктиді, на станції «Академік Вернадський».

Марш відбувся за ініціативи UAnimals.

Мета заходу — об’єднати людей навколо гуманістичних цінностей та привернути увагу громадськості до гострої потреби захисту тварин від жорстокості.

Захід розпочався о 12:00. Учасники пройшли вулицями Києва й у такий спосіб вимагали у керівництва держави заборонити контактні зоопарки, дельфінарії, хутрові ферми та притравочні станції.

«Ми вимагаємо справедливості та закликаємо сприяти притягненню до відповідальності живодерів і „догхантерів“.Нам кажуть, що захист тварин не на часі. Але ми зібралися тут, бо гуманність завжди на часі. Підприємці, актори, артисти, волонтери, студенти, пенсіонери, ветерани — ми всі різні, але разом вимагаємо одного: врятувати тварин! Прийшов момент не обіцянок, а змін для порятунку життів!» — наголосили організатори.

Україна вийшла на Всеукраїнський марш за права тварин!У ці хвилини у столиці Україні розпочалася наймасштабніша гуманістична подія, покликана об'єднати людей навколо гуманістичних цінностей та привернути увагу громадськості до гострої потреби захисту тварин від жорстокості. За ініціативи UAnimals Марш за тварин одночасно відбувається у Києві, Львові, Харкові, Тернополі, Одесі, Сєвєродонецьку, Чернігові – загалом у 30 містах України, а також в Антарктиді, на станції «Академік Вернадський».Разом із тисячами учасників Всеукраїнського маршу за права тварин ми звертаємося до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та депутатів Верховної Ради України з вимогою законодавчої заборони цирків із тваринами, контактних зоопарків, дельфінаріїв, хутрових ферм і притравочних станцій. Ми вимагаємо справедливості та закликаємо сприяти притягненню до відповідальності живодерів і «догхантерів». Нам кажуть, що захист тварин не на часі. Але ми зібралися тут, бо гуманність завжди на часі. Підприємці, актори, артисти, волонтери, студенти, пенсіонери, ветерани – ми всі різні, але разом вимагаємо одного: врятувати тварин!Прийшов момент не обіцянок, а змін для порятунку життів!Підтримуєте?Ставте +

Опубликовано UAnimals Воскресенье, 5 сентября 2021 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest