У Києві розробили план, як доставлятимуть продукти під час снігових заметілей

Навіть якщо Київ замете снігом, мешканці столиці все одно не залишаться без хліба. У столиці розробили спеціальні заходи для того, щоб продукти до міста доставляли за будь-яких складних погодних умов.

Про це повідомляє сайт: vechirniy.kyiv.ua

Про це повідомили в Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Насамперед у столиці постійно аналізують гідрометеорологічну ситуацію, і повідомляють про це всі служби. А також адміністрацію ринків та продовольчих та торговельних підприємств. Їм зокрема, рекомендуватимуть збільшувати запаси товарів або обсяги виробництва власної продукції. Торговельні підприємства та ринки зможуть навіть переглядати режим роботи, якщо буде значне погіршення погоди.

Також київським підприємствам рекомендують створювати «не знижувальні запаси пшениці та жита для перероблення на борошно (ТОВ «Столичний млин»), а ПрАТ «Київхліб» має забезпечити виробництво та постачання хліба та хлібобулочних виробів у роздрібну мережу столиці, а також оперативно повідомляти Департамент промисловості та розвитку підприємництва про кількість борошна його залишки, обсяги замовлень продукції.

У випадку значного погіршення погоди Головне управління Національної поліції у місті Києві має забезпечити першочерговий в’їзд на територію міста вантажівок з продуктами. А «Київатодор», звісно, своєчасно прибирати та очищувати дороги, під’їзні шляхи до магазинів та ринків від снігу та накрижень.

На титульному фото – наслідки “легендарного” снігопаду у столиці у березні 2013 року.

Наталка Марків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest