П’ятниця, 12 Липня, 2024
Новини

У Києві оригінально борються з тими кому “приспічило” в туалет у дворі. Відео

Кияни встановили на будинку камеру з датчиком руху для боротьби з перехожими, які ходять у туалет у непередбаченому для цього місці.

Відео оригінального «покарання» на своїй сторінці у фейсбук опублікував Bohdan Hdal.

“Вибачте, шо я в святкові дні з такою темою, але ось велика підбірка випадків відлякування біля метро) Камера дає ефективність 80-90% в автоматичному режимі. Що дуже тішить”, – зазначив автор відео.

Встановлений датчик руху на будинку спрацьовує, коли хуліган потрапляє в його зону дії. На порушника відразу вмикається світло та спрацьовує сигналізація.

На відео помітно, що більшість перехожих відразу йшли, помітивши спочатку встановлену техніку або вже після спрацьовування сигналізації. Водночас деякі громадяни ігнорували такий метод боротьби за чистоту та продовжували справляти свою потребу.

Вибачте, шо я в святкові дні з такою темою, але ось велика підбірка випадків відлякування біля метро ) Камера дає ефективність 80-90% в автоматичному режимі. Що дуже тішить.P. S. З питань встановлення подібних камер звертайтеся до Nikolay Melnichenko. Саме він допомагав це змонтувати.P. S. S. Ініціатива з камерами є частиною глобальнішого проекту Пішохідна зона. Теремки. Вивільнення простору від автомобілів і камери контролю – це перший етап. Наступний – редизайн площі, вивільнення її від кіосків і створення сучасної зони відпочинку з озелененням і зручностями.

Опубликовано Богданом Гдалем Суббота, 2 января 2021 г.

В коментарях користувачі зазначили, що оскільки поруч немає громадських туалетів, то це змушує людей шукати місця, де можна справити природню потребу.

«Можна зробити платний, або ви думаєте, що люди йдуть туди мочитися, тому що їм грошей шкода? Або вас ніколи на вулиці не “припікало”? Що ви робите, якщо на вулиці трапилася така неприємність?», – коментують в дописі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest