Неділя, 26 Травня, 2024
Новини

У Києві хвора на сказ кішка вкусила чоловіка

Випадок сказу зафіксовано у кішки в Києві.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у місті Києві у Фейсбуці.

“За інформацією Об’єднання ветеринарної медицини в м. Києві 7 серпня до відділу по боротьбі зі сказом тварин доставили труп кішки. Необхідні лабораторні дослідження виявили характерне для сказу тварин свічення”, – йдеться у повідомленні.

Безпритульна тварина певний час жила на території будинку відпочинку «Конча–Заспа», розташованого за адресою: Столичне шосе, 24й км. Вона пала 7 серпня, але напередодні вкусила чоловіка. Нині він отримує антирабічне лікування в одній зі столичних лікарень.

На засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому органі Київської міської ради визначили першочергові необхідні заходи, щоб не допустити поширення сказу.

“Київ із усіх боків межує з лісопарковими зонами, які мають численні резервуари збудника сказу (лисиці, єнотовидні собаки). Через це необхідно уважно ставитись до здоров’я власних тварин, а також тих, що проживають поряд”, – йдеться у повідомленні.

Профілактичні рекомендації – не пропускати щеплення домашнім улюбленцям. Вакцинацію тварині потрібно робити щорічно. У разі укусу чи ослинення слід негайно звертатися за меддопомогою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest