Середа, 10 Липня, 2024
Мистецтво

У Києві біля Арки дружби народів встановили інсталяцію, яка поїде на Burning Man у США. Фото

6 липня, біля Арки дружби народів у Києві встановили інсталяцію до проєкту Merman, який братиме участь у фестивалі Burning Man у США, у штаті Невада.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський.

За словами заступника голови КМДА, «Merman» – єдиний проєкт з України серед 59, який отримав грант від організаторів фестивалю «Burning Man».

«Інсталяція розмірами 3х3х12 метрів готувалася для участі у цьогорічному заході у США, проте через пандемію його скасували. Організатори фестивалю вирішили все одно встановити «Merman» цього року, та за сприяння міської влади обрали місце в Києві біля Арки Дружби народів. На цій локації інсталяція буде розміщена до 12 липня», – розповів Валентин Мондриївський.

Як зазначила директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова, public art може з’являтися в зовсім неочікуваних місцях, радикально змінюючи їх сприйняття, що насправді є однією з ключових задач мистецтва. 

«Показ інсталяції «Merman» – це меседж креативній сфері. Київський Департамент культури КМДА готовий до співпраці з творцями та реалізації їх проєктів. Саме в такій безпосередній взаємодії місто наповниться культурним продуктом якісно нового рівня», – прокоментувала Яна Барінова.

За словами організаторів, «Merman» – проєкт-маніфест подолання будь-яких перешкод. Тому у 2022 році він точно потрапить на фестиваль «Burning Man».

«Кожен день ми робимо вибір. Рухаємося, підтримуємо себе на плаву, іноді йдемо на дно. Залишатися там або продовжувати рухатися далі – виключно наш вибір. Ми так влаштовані, що постійно намагаємося плисти, знайти берег або новий горизонт», – розповіли організатори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest