Четвер, 13 Червня, 2024
Новини

У Києві автомобіль заднім ходом проїхав шість смуг та врізався у паркан, бо водій не поставив його на ручне гальмо. Відео

На щастя, обійшлося без постраждалих.

У неділю, 4 липня, біля станції метро Васильківська у Києві стлася ДТП через те, що водій мікроавтобуса не поставив його на стоянкове гальмо. Відео інциденту показали в патрульній поліції Києва.

На ролику помітно, що мікроавтобус покотився проїжджою частиною, проїхав усі 6 смуг руху і врізався у паркан, дивом на зачепивши жоден інший автомобіль.

«… автівка самовільно поїхала з місця паркування, перетнула перехрестя з жвавим рухом та в’їхала у паркан установи. Патрульні склали на водія протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП. Нагадуємо, що водій не повинен залишати транспортний засіб, не вживши всіх заходів, щоб не допустити його самовільного руху» — нагадали в поліції.

Правоохоронці нагадують, що на спусках і підйомах, де спосіб поставлення не регламентується засобами регулювання руху, транспортні засоби необхідно ставити під кутом до краю проїзної частини так, щоб не створювати перешкод іншим учасникам дорожнього руху і виключити можливість для самовільного руху цих засобів.

Також в поліції зазначають, що на таких ділянках допускається ставити транспортний засіб уздовж краю проїзної частини, повернувши керовані колеса таким чином, щоб виключалась можливість самовільного руху транспортного засобу.

ДТП самовільний рух

Ця автопригода сталася учора на вулиці ВасильківськійПопередньо: водій Volkswagen не поставив свій автомобіль на стоянкове гальмо. Через це автівка самовільно поїхала з місця паркування, перетнула перехрестя з жвавим рухом та в'їхала у паркан установи.Патрульні склали на водія протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП.Нагадуємо, що водій не повинен залишати транспортний засіб, не вживши всіх заходів, щоб не допустити його самовільного руху. На спусках і підйомах, де спосіб поставлення не регламентується засобами регулювання руху, транспортні засоби необхідно ставити під кутом до краю проїзної частини так, щоб не створювати перешкод іншим учасникам дорожнього руху і виключити можливість для самовільного руху цих засобів.На таких ділянках допускається ставити транспортний засіб уздовж краю проїзної частини, повернувши керовані колеса таким чином, щоб виключалась можливість самовільного руху транспортного засобу.Бажаєте знати ще більше? Слідкуйте за нами у нашому telegram-каналі: https://t.me/kyivpatrol#Kyivpatrol

Опубликовано Патрульна поліція Києва Понедельник, 5 июля 2021 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest