У Києві пройшов Марш рівності. Фото та відео

У Києві завершився Марш рівності “КиївПрайд-2021” на підтримку прав людини для ЛГБТ+ спільноти, в ньому взяли участь близько 5 тисяч осіб.

Хода почалася на вулиці Володимирській, далі продовжилася по бульвару Тараса Шевченка, вулицями Терещенківська та Льва Толстого до площі Льва Толстого, де і завершилася.

Про це повідомляє Українська правда.

Після закінчення заходу всіх учасників маршу організатори просили заховати символіку і направитись в метрополітен, на станцію Льва Толстого. Учасники акції поступово розішлися.

На заході були присутні, зокрема, посол Швеції в Україні Тобіас Тіберг, депутат Верховної Ради від фракції “Голос” Інна Совсун, депутат Київради від фракції “Слуга народу” Євгенія Кулеба.

У Марші рівності взяли участь близько 5 тисяч осіб.

Головним гаслом ходи цього року було: “Пліч-о-пліч на захист рівноправності”, а темою “Країна для всіх. Закони для життя. Держава для безпеки”.

Під час маршу у парку Шевченка в Києві також зібралося близько сотні противників заходу, зокрема, представники організацій “Традиція і порядок”, “Правий сектор”, “Християнський фронт” і декількох інших.

Фото та відео – Українська правда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest