Четвер, 11 Квітня, 2024
Новини

У квітні в Києві винесли постанов про порушення правил паркування на суму понад 2 мільйона гривень

У квітні в столиці інспектори з паркування винесли постанов про порушення правил паркування на суму понад 2 мільйона гривень.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Запровадження чи послаблення карантинних обмежень не скасовує дію законів і правил. Зокрема, й правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів. Більше того, кількість паркомісць, де можна залишити своє авто без порушень, збільшилася. В тому числі, в центрі міста. Знайти адреси парковок можна на сайті КП «Київтранспарксервіс», – сказав Кличко. –  Але Інспекція з паркування продовжує фіксувати численні порушення правил зупинки і стоянки авто, що впливають на безпеку дорожнього руху та трафік. Наприклад, у квітні інспектори з паркування Департаменту транспортної інфраструктури винесли більше 4 тисяч постанов про порушення правил паркування. На суму понад 2 мільйона гривень», – сказав Кличко.

Він підкреслив, що жодних ексклюзивних умов або поблажок при паркуванні, нікому не надають. 

«І нагадаю, що ігнорування правил паркування коштує недешево. Також підкреслю, що інспектори з паркування не мають права брати готівку в рахунок оплати за паркування», – зазначив Віталій Кличко. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest