Тюльпанове дерево на честь українських жінок, які віддали життя за свою країну, висадили у Національному заповіднику “Києво-Печерська лавра”
У Лаврі висадили Тюльпанове дерево.
Це дерево – символ життя, стійкості та пам’яті, що зростатиме для наступних поколінь. Дерево висадили між церквою Святого Миколи та Келіями на території Лаври.
Єпископ Бориспільський, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Єпископ Авраамій провів спільну молитву за упокій жінок, які загинули за Україну.
“Сьогодні ми разом створюємо простір пам’яті українських жінок, чиї життя забрала війна. Тюльпанове дерево, яке з’явиться на території Лаври, стане знаком нашої поваги та спільної відповідальності. Для нас важливо, що саме тут зʼявиться символ, що обʼєднує суспільство у прагненні зберегти памʼять про їхній внесок та відданість для наступних поколінь”, – прокоментувала в. о. гендиректора Заповідника Svitlana Kotliarevska







Фото Yuriy Yurchenko


