Вівторок, 5 Березня, 2024
Новини

Столичній громаді повернули землі Пуща-Водицького лісництва вартістю понад 105 мільйонів гривень

Раніше дві земельні ділянки надавалися в оренду під забудову.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Київської міської прокуратури.

У дописі зазначили, що Оболонська окружна прокуратура м. Києва забезпечила реальне виконання рішення суду про повернення столичній громаді земельних ділянок Пуща-Водицького лісництва.

Зокрема прокуратурою встановлено, що дві земельні ділянки були надані приватному підприємству в оренду на 15 років для будівництва та забудови рекреаційних земель спортивно-оздоровчим комплексом з льодовим стадіоном. Площа ділянок – 28,59 га. Вартість – понад 105 мільйонів гривень.

Однак пізніше з’ясувалося, що орендар понад 10 років не здійснює будівництво на орендованих земельних ділянках. Водночас неналежно виконується обов’язок щодо своєчасної сплати коштів за договором.

Ці факти свідчать не лише про відсутність в орендаря наміру забудови землі, а й про порушення ним передбачених договором оренди умов та вимог земельного законодавства.

Через це прокуратура звернулася до господарського суду Києва з позовом щодо розірвання договорів оренди та повернення земельних ділянок у власність територіальної громади. Судом задоволено ці вимоги.

Відтак, наразі вказане судове рішення виконано, договір оренди припинено, а земельні ділянки повернуто територіальній громаді.

Оболонська окружна прокуратура домоглася реального повернення громаді земель Пуща-Водицького лісництва вартістю 105 млн…

Опубликовано Київська міська прокуратура Понедельник, 14 июня 2021 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest