Понеділок, 24 Червня, 2024
Новини

Столичні депутати підтримали подовження Борщагівської лінії швидкісного трамвая та реконструкцію Вокзальної площі

У столиці подовжать Борщагівську лінію швидкісного трамвая та реконструюють Вокзальну площу, що поліпшить транспортне сполучення з центральною частиною міста.

Таке рішення прийняли на пленарному засіданні Київської міської ради. Рішення підтримали 67 депутатів, повідомляє сайт КМДА.

Проєкт «Київська міська мобільність», реалізація якого планується за рахунок коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку, складається з подовження Борщагівської лінії швидкісного трамвая до центру Києва. Планується побудувати близько 3,5 км трамвайної лінії вулицями Жилянською та Саксаганського, а також реконструюють Вокзальну площу.

За словами депутата Київради, члена Постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Дмитра Білоцерковця, комунальне підприємство «Київпастранс» візьме участь у проєкті «Київська міська мобільність», адже потрібно забезпечити мобільність та функціонування сучасного пасажирського транспорту, покращити пішохідну інфраструктуру, паркувальні зони, обмежити швидкість руху транспортних засобів та розвинути інфраструктури для руху велосипедів.

«Потрібно створювати безпечний громадський простір та забезпечувати комфортні умови для пасажирських перевезень. У проєкті передбачено зменшення навантаження на метрополітен та поліпшення екологічної ситуації, підвищення безпеки та привабливості міста в очах його мешканців і гостей столиці», – зазначив Дмитро Білоцерковець.

Реалізація зазначених заходів та компонентів проєкту дасть змогу:

  • покращити якість транспортного обслуговування мешканців та гостей столиці і забезпечити збільшення використання громадського транспорту в місті;
  • надати прямий доступ до центру міста жителям масивів Борщагівка та Відрадний;
  • зменшити навантаження на метрополітен, зокрема, зменшити пасажиропотік Святошинсько-Броварської лінії метро та його станцій пересадок;
  • зменшити час поїздки громадським транспортом;
  • підвищити стан громадської безпеки біля залізничного вокзалу;
  • покращити екологічну ситуацію в центрі міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest