Співачка Alyona Alyona відмиває Софійську площу після дрифту. Фото та відео

Реп-виконавиця Alyona Alyona, яка була присутня під час скандальної зйомки компанії Red Bull, внаслідок якої було зіпсовано бруківку на Софійській площі, долучилася до процесу прибирання.

Про це повідомляє кореспондент “Укрінформу” з місця події, кореспондет УП з Софійської площі

“Ми тут через те, що Red Bull так і не надав офіційної інформації про те, що відбувалося, є в нього дозволи чи ні, окрім одного сторіз в Інстаграмі з вибаченнями. Ми вирішили діяти не словом, а ділом, оскільки я тут була і все це бачила, хоча була впевнена в тому, що всі дозволи є і клінінг помиє це все швидко. Це відбувається не так швидко, як хотілося”, – йдеться у відео.

Alyona Alyona також закликала представників компанії Red Bull UA надати офіційні коментарі щодо інциденту, а не “просто опублікувати сторіз в Інстаграмі”.

“До глядачів хочеться звернутись і сказати, що я люблю столицю з 15 років, із скількох я сюди їжджу. Ніколи нічого поганого столиці не робила. Мене запевнили, що цих всіх наслідків не буде. А наслідки, як виявилось є. Але я не горда – я прийшла і приберу. Я після себе та з Red Bull приберу, а чи зможете прибрати ви після себе той хейт (в соцмережах), який ви насипали і відмитися від нього?”, – заявила співічка.

Фото – УП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest