Реставрація чи знищення? На Андріївському узвозі ведуться будівельні роботи на історичному будинку.

На Андріївському узвозі почалися будівельні роботи на історичному будинку №10а.

Про початок робіт написав на своїй сторінці у фейсбук київський активіст Дмитро Перов.

“Тривога!! Просто зараз зносять будинок-пам’ятку на Андріївському узвозі, жодні дозвільні документи на будівництво відсутні”, – написав Дмитро.

За його інформацією від молодиків на будівництві роботи законні. Планують лишити тільки фасадну стіну – решта під знос. На місце вже виїхав інспектор з Благоустрою. Написано заяву до поліції за фактом самоуправства.

UPDРоботи зупинено! Завтра має приїхати власник об’єкту з документами і мають бути представники всіх контролюючих…

Опубликовано Дмитро Перовым Понедельник, 31 августа 2020 г.

“Роботи зупинено! Завтра має приїхати власник об’єкту з документами і мають бути представники всіх контролюючих органів, орієнтовно 10:00 – приходьте, аби не дати забудовникам знов все порішати і нищити далі Андріївський”, – закликав Перов.

У свою чергу, влада міста зазначає, що проект реставрації пам‘ятки був розглянутий та погоджений Департаментом охорони культурної спадщини КМДА.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

“Власник почав реставраційні роботи будинку! Нас підтримали фахівці й громада! Ми маємо піклуватися про наші пам’ятки!”, – зазначив Валентин.

https://www.facebook.com/valentyn.mondryivskyy/posts/3359280327448470

Як повідомляється на сайті «Звід пам’яток історії та культури», це – одноповерховий, дерев’яний, на високому цегляному цоколі будинок вирізняється стриманою суворою композицією фасадів у формах класицизму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest