Четвер, 30 Травня, 2024
Новини

Промзони Києва перетворять на житлові квартали та технопарки

Планується перепрофілювання біля 1662 га територій міста.

Про це йдеться в повідомленні комунальної організації “Інститут генерального плану м.Києва” в Facebook.

Втрата зв’язку міського простору з річкою, занедбані промзони, – усі ці виклики вже поставали перед іншими містами світу. Наша столиця – не виключення.

Саме тому в проєкті генерального плану закладено зменшення площі промислових і комунально-складських територій шляхом підвищення ефективності використання земельних ділянок та виробничих фондів.

Такий розвиток виробничих територій Києва цілком відповідає параметрам, притаманним для сучасних європейських міст. Також передбачена реорганізація занедбаних промислових зон під підприємства з новітніми технологіями, розвиток системи громадських центрів та публічних просторів.

Перетворення промислових територій неподалік центру на багатофункціональні райони – це можливість для міста скоротити так звані маятникові міграції у робочі дні, адже окрім нового житла тут з’являться заклади торгівлі, офісні площі невеликих компаній, нові сквери, пішохідні алеї.

Планується перепрофілювання біля 1662 га територій для громадської багатофункціональної, житлової багатоквартирної забудови, озеленення та інженерно-транспортної інфраструктури у промрайонах «Подільсько-Куренівському», «Дніпровському», «Микільська Борщагівка» «Нивки», «Відрадному», «Теличка», «Воскресеньскому», «Дарницькому», у промзоні «Корчувате» та «Пирогово».

Все це в перспективі поліпшить якість життя в сусідніх житлових кварталах та покращать екологічну ситуацію в місті.

Багатофункціональність – це запорука сталого розвитку, коли скорочення однієї з функцій району не означає його загальний занепад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest