Неділя, 26 Травня, 2024
Новини

Проект B2B Jewelry “поставлений на паузу”. Відео

B2B Jewelry заморожує виплати кешбеків і обіцяє відновити їх після карантину.

Про це повідомляє сайт Liga.net.

Проект B2B Jewelry ставиться на паузу, включаючи виплати кешбеків і виведення коштів, заявив його засновник Микола Гонта у відеозверненні до інвесторів. Таке рішення він пояснив закриттям магазинів у зв’язку з введенням карантину в Україні.

“Зв’язані руки в основної машини проекту – мережі магазинів, а значить одна ланка ланцюга паралізована, а в такому разі формат B2B відносин неможливий. Друге, що потрібно розуміти – це небезпека порушення балансу купівлі/продажу і вплив цього на касу проекту. Якщо приплив грошових засобів буде обмежений, а виплати кешбека будуть відбуватися в повному обсязі, то ця невідповідність бізнес-стратегії проекту призведе до повного осідання каси”, – заявив Гонта.

Він повідомив, що в учасників проекту буде можливість “отоварити” (поміняти на ювелірні прикраси – ред.) свої сертифікати в онлайн-кабінеті “найближчим часом”, додавши, що сам особисто “ніякого отоварювання робити не буде”, тому що у нього “є довіра до проекту”.

При цьому у зверненні йдеться, що керівництво проекту намагалося знайти вихід із ситуації і прийшло до висновку, що перевести всіх учасників онлайн “буде вкрай проблематично з кількох причин: неможливість блискавичної перебудови технічної бази (особистого кабінету) і відсутність комп’ютерної грамотності у багатьох партнерів проекту, в основному це люди пенсійного віку”.

Гонта пообіцяв, що, як тільки закінчиться карантин, всі магазини мережі відкриються і відновлять виплати кешбека.

Голова проекту також зазначив, що теж дуже засмучений ситуацією, оскільки у компанії було багато планів, включаючи вихід на європейський ринок, запуск електронної валюти та розвиток мережі аптек.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest