Неділя, 23 Червня, 2024
Новини

Пробка від шампанського комусь кудись потрапила: Лікарі “швидкої” розказали про виклики під час святкувань

У перші години святкування Нового року українці викликають “швидку” здебільшого через різноманітні травми.

Про це розповів завідувач консультативно-інформаційного відділу “1583” Центру екстреної медичної допомоги Олександр Комашко, передає видання УНН.

За його словами, у перші години святкування Нового року до лікарів здебільшого звертаються по допомогу з “механічними” травмами.

Якщо так брати, під час самого святкування, це принаймні 10 секунд тиші, коли всі підіймають келихи. А потім вже починається: пробка від шампанського комусь кудись потрапила, хтось підслизнувся і впав, хтось десь вдарився, хтось встиг напитись так, що Новий рік не може зустрічати. Сказати, що є якась найпопулярніша тенденція, не можна. ”, — сказав співрозмовник УНН.

Лікар зазначив, що виклики зі скаргами на отруєння та інтоксикацію зазвичай надходять протягом першої-другої доби, коли люди інтенсивно зловживають їжею і напоями.

Тоді йдуть загострення холециститів, панкреатитів, алкогольних і харчових отруєнь — все це йде у другу, третю, четверту добу. А перша доба — це, як правило, травми, пов’язані із вживанням алкоголю”, — пояснив Олександр Комашко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest