П’ятниця, 31 Травня, 2024
Новини

Поліція Києва затримала вандалів, які завдали шкоди “Замку Річарда”, що на Андріївському узвозі. Відео

По гарячих слідах затримано двох вандалів.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив мер столиці Віталій Кличко.

“Друзі! На жаль, все ще є люди, які не люблять наше місто і знищують його красу. Буквально щойно в районі вулиці Боричів Тік поліція затримала двох вандалів, які завдали шкоди “Замку Річарда”, що на Андріївському узвозі.
Молодики хотіли “заробити” грошей – обдираючи мідні листи з даху будівлі. Поцупити не встигли, їх упіймали по гарячих слідах. Імовірно, що це ті ж “діячі”, які кілька місяців тому подібним чином спотворили огорожу Андріївської церкви”, – написав мер.

Наразі поліція чекає на власників “Замку Річарда” або їх представників, адже будівля перебуває у приватній власності. Аби зафіксувати претензії потерпілої сторони.

“Переконаний, вандали повинні понести відповідальність за законом. А також – відпрацювати на благо міста. Обсяг громадських робіт ми забезпечимо. Як це було у випадку з вандалом на Алеї художників!”, – зазничив Кличко.

Друзі! На жаль, все ще є люди, які не люблять наше місто і знищують його красу.Буквально щойно в районі вулиці Боричів Тік поліція затримала двох вандалів, які завдали шкоди "Замку Річарда", що на Андріївському узвозі.Молодики хотіли "заробити" грошей – обдираючи мідні листи з даху будівлі. Поцупити не встигли, їх упіймали по гарячих слідах. Імовірно, що це ті ж "діячі", які кілька місяців тому подібним чином спотворили огорожу Андріївської церкви.Наразі поліція чекає на власників "Замку Річарда" або їх представників, адже будівля перебуває у приватній власності. Аби зафіксувати претензії потерпілої сторони.Переконаний, вандали повинні понести відповідальність за законом. А також – відпрацювати на благо міста. Обсяг громадських робіт ми забезпечимо. Як це було у випадку з вандалом на Алеї художників!

Опубликовано Віталій Кличко Понедельник, 13 июля 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest