Середа, 19 Червня, 2024
Новини

Поліція Києва наклала перші штрафи на людей без масок

На вихідних столична поліція склала 17 адміністративних протоколів за відсутність маски у визначених законом місцях.

Про це повідомляє сайт www.pravda.com.ua

Деталі: Правоохоронці проводили перевірки в громадських спорудах та громадському транспорті Києва на предмет носіння громадянами засобів індивідуального захисту. У результаті складено 17 адміністративних протоколів, за що передбачено штраф від 170 до 255 гривень.

Також упродовж останніх вихідних правоохоронці перевірили 1509 об’єктів господарської діяльності, серед яких розважальні заклади, заклади громадського харчування, торгівельно-розважальні центри тощо. Переважна більшість порушень – це робота закладів господарської діяльності попри заборону у рамках “карантину вихідного дня”.

За результатами перевірок, у 243 випадках виявили порушення карантинних обмежень, на посадових осіб складено адмінпротоколи. За це передбачено накладення штрафу від 34 до 170 тисяч гривень.

Працівники поліції наголошують, що в межах своїх повноважень й надалі будуть контролювати дотримання протиепідемічних заходів. Вони закликають громадян не порушувати карантинних обмежень: використовувати засоби індивідуального захисту та дотримуватись соціальної дистанції, аби не наражати себе та оточуючих на небезпеку.

Водночас наголошується, що дії правоохоронців націлені в першу чергу на превентивну роботу.

Передісторія:

  • 6 листопада Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт №3891 про штрафи для громадян за перебування у громадських спорудах і транспорті без масок.
  • 19 листопада закон підписав президент Володимир Зеленський.
  • З 21 листопада в Україні можуть штрафувати за відсутність маски у громадських місцях.
  • Поліцейські наголошують, що першочергово діятимуть превентивно. Тобто спершу роблять зауваження, і лише у випадку відмови будуть документувати дії правопорушника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest