Середа, 10 Липня, 2024
Новини

Підприємства Києва почали дезинфікувати дронами

КП “Київтеплоенерго” використовуватиме дрони для дезінфекції своїх структурних підрозділів, новий спосіб знезараження території уже протестували на сміттєспалювальному заводі “Енергія”.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на КП “Київтеплоенерго” у Facebook

Пряма мова директора “Енергії” Сергія Крикуна: “З початку введення обмежувальних заходів на території заводу щодня проводиться ретельна дезінфекція, а персонал забезпечений усіма засобами захисту, щоб унеможливити зараження коронавірусною інфекцією. На підприємство приїжджають сміттєвози з усього Києва, тому важливо забезпечити санітарну безпеку для персоналу заводу. За допомогою дронів ми швидко обробили під’їзні дороги сміттєвозів та майданчик прийому транспорту біля бункера”.

У КП відзначили, що дезінфекція із застосуванням безпілотників мінімізує контакт людей з місцями ймовірного потрапляння збудника, більш щільно покриває площу обробки, економить час та спецрозчин.

Коптер, який дезінфікував завод “Енергія” піднімає в повітря 16л дизрозчину за один виліт та за 10-15 хв дезінфікує територію площею до 20 тис. кв. м. 

 

У КП відзначили, що дрони широко застосовувались у Китаї під час боротьби з COVID-19. Загалом там обробили у такий спосіб майже 200 млн кв. м у 3 тис. населених пунктів.

У Києві пілотний проект “Київтеплоенерго” реалізує разом з українською компанією DroneUA.

У КП додали, що проводять щоденну дезінфекцію об’єктів в усіх структурних підрозділах компанії. Загалом з початку карантину на ці потреби використали близько 60 тисяч л дезінфікуючого розчину. На ТЕЦ, котельнях, теплових вузлах, автотранспорті щоденно задіяно понад 4 тисячі оперативного персоналу.

“Енергія” – єдиний сміттєспалювальний завод в Україні. Він утилізує 25% сміття міста Києва, яке в результаті спалювання перетворюється у теплову енергію і забезпечує теплом та гарячою водою понад 300 житлових будинків столиці. Штат заводу – близько 200 працівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest