Понеділок, 10 Червня, 2024
Новини

Під Києвом встановили національний рекорд швидкості у парному дрифті

25 листопада на автодромі «Чайка» Артур Підлужний та Юрій Рак встановили Національний рекорд швидкості у парному дрифті. Вперше в Україні професійні пілоти здійснили найшвидший парний керований занос на швидкості 215 км/год.

Про це повідомляє сайт: vechirniy.kyiv.ua

Під час заїзду на «Чайка» почав накрапати дощ, але пілоти все одно ризикнули та вийшли на трасу.

Пілоти мали увійти в керований занос на максимально високій швидкості, а після цього змінити траєкторію руху на 180 градусів. Врешті представник Національного реєстру рекордів України зафіксував занос на швидкості у 215 км/год.

Це абсолютний рекорд для парного дрифту в Україні.

Парний дрифт – професійний вид спорту з акредитацією FIA та під патронатом Автомобільної Федерації України. Він передбачає рух двох автомобілів, які водночас заходять у занос. Пілоти рухаються одне за одним. Перший – задає темп, другий – ніби його тінь, повторює темп та траєкторію руху першого.

Свою техніку дрифту демонструвала команда-чемпіон NM Drift Games 2020. До неї входить професійний пілот Юрій Рак (також бронзовий призер Bitlook Pro-Am Drift 2020). Його партнер у встановленні рекорду – професійний пілот Артур Подлужний – чемпіон NM Championship 2019, володар титулу Discovery of the 2019 year in Drift і призер сезону 2020 року.

Підготувала Наталка Марків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest