Під час параду до Дня незалежності показали зворушливий перформанс про історію України. Відео

Під час 10-хвилинного перформансу глядачі разом з дівчинкою, яка уособлювала образ України, перенеслися в історичні віхи України.

У центрі столиці перед проходом Збройних Сил України відбувся театралізований перформанс “ДНК” (День народження країни).

Дійство показали під час параду до Дня Незалежності України 24 серпня. 

Перформанс тривав понад десять хвилин, протягом якої глядачі разом з дівчинкою, яка є уособленням ДНК, образу України, перенеслися в історичні віхи України від доби Київської Русі (964 рік) до новітньої історії України. Під час дійства дівчинка спускалася по вулиці Інститутській на Майдан Незалежності, а потім Хрещатиком бігла на зустріч військовим.

“Майбутнє кожного народу і кожного із нас, українців, визначає ДНК, код ДНК. Він в нашій історії, в наших традиціях, в нашій музиці”, – проголосив коментатор перед початком перформансу. 

Від Київської Русі до сучасної України. Зворушливий перформанс до Дня Незалежності. Відео ICTV.

Саме в момент, коли дівчинка з квітами в руках вийшла на Хрещатик і почала бігти, Зеленський розчулився і заплакав. До слова, схвильовано виглядала і його дружина – перша леді Олена Зеленська.

Дівчинку, яку згодом обійняв військовий, на Майдані зустріли з оплесками. До слова, під час перегляду не залишилися байдужими на емоції і колишні президенти України: Леонід Кучма, Віктор Ющенко і Петро Порошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest