Четвер, 30 Листопада, 2023
НовиниНовини партнерів

Обслуговування та ремонт кондиціонера: що потрібно знати

Профілактичний огляд, чистка, діагностика, своєчасний ремонт кондиціонера сприяють безперебійному функціонуванню і збільшенню терміну служби приладу будь-якої марки.

Кліматична техніка, як і інші побутові прилади, потребує регулярного обслуговування. Згодом працездатність приладів погіршується, і зростає ризик виходу з ладу окремих вузлів або всієї системи. Профілактичний огляд, чистка, діагностика, своєчасний ремонт кондиціонера сприяють безперебійному функціонуванню і збільшенню терміну служби приладу будь-якої марки.

Конструкція

Кондиціонери складаються з двох блоків – внутрішнього і зовнішнього:

  • Зовнішній блок розміщується зовні і включає в себе компресор, вентилятор, конденсатор і фільтр. Функціональне призначення зовнішнього блоку – охолодження нагрітого фреону і його подача назад у внутрішній блок.
  • Внутрішній блок знаходиться в приміщенні. У його конструкцію входить вентилятор і випарник, а також плата управління пристроєм.

Кондиціонери є складними конструкціями. Для визначення дефекту і його усунення необхідно знання внутрішнього пристрою і принципу роботи. Тому при виявленні несправності слід звертатися в спеціалізовану компанію. Відновленням або заміною несправних деталей повинен займатися майстер по ремонту кондиціонерів.

Поширені дефекти

Прості неполадки можна виправити самостійно, користуючись інструкцією по експлуатації. Але в разі серйозної поломки слід звертатися в сервісний центр.

Зовнішній блок може бути пошкоджений механічними навантаженнями та попаданням на його робочі частини бруду і сторонніх предметів. Це ускладнює відведення тепла, викликає перегрів і поломку пристрою. Ремонт зовнішнього блоку кондиціонера полягає в промиванні під сильним напором радіатора і трубок компресора або ж заміни пошкоджених деталей.

Основні проблеми внутрішнього блоку пов’язані із засміченням фільтра, псуванням дренажного клапана. Рідше зустрічаються поломки мотора, несправності компресора, витік фреону. Ремонт внутрішнього блоку кондиціонера необхідний при погіршенні охолодження приміщення, появі протікання і сторонніх шумів, підвищенні енерговитрат.

Сервісні послуги з ремонту кондиціонерів в Києві

У нашому сервісному центрі ви можете замовити виїзд майстра для профілактичного обслуговування, діагностики несправності та ремонту приладу. Майстри виконують такі роботи:

  • огляд зовнішнього і внутрішнього блоку;
  • перевірка функціонування у всіх режимах;
  • чистка;
  • заправка холодоагенту;
  • перевірка роботи плати управління.

Ціни на ремонт кондиціонерів обгрунтовані складністю поломки та вартістю витратних матеріалів. Всі питання ви можете задати на сайті нашої компанії. Наші фахівці дадуть поради по правильному встановленні та експлуатації пристрою, допоможуть розібратися в ознаках несправності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest