Субота, 25 Травня, 2024
Новини

Невдовзі поліцейські зможуть фіксувати порушення на дорогах, не виходячи з автомобілів

У Нацполіції сьогодні анонсували початок роботи так званих «фантомних патрулів».

Українські поліцейські невдовзі зможуть фіксувати порушення на дорогах, не виходячи з автомобілів. У Нацполіції сьогодні анонсували початок роботи так званих «фантомних патрулів».

«У патрульній машині встановлюється прилад, який дозволяє фіксувати правопорушення, які відбуваються навколо поліцейського авто, навіть якщо воно перебуває у русі. Тобто, є можливість зафіксувати порушення швидкості руху автівок, які рухаються в попутному напрямку або у зустрічному» — розповів заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

В поліції кажуть, що до кінця року «в Україні з’явиться чотири тестові програми», а за кілька років такою технікою планують обладнати всього 300 патрульних автомобілів. Згодом «фантомні патрулі» мають стати частиною загальної системи контролю швидкості в Україні.

«Перша частина — це стаціонарні камери, які встановлені в місцях підвищеної аварійності і про них знають всі водії. Друга частина – це камери, які встановлюють в поліцейські авто. А третя – це камери типу TruCam» — розповів заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Фінансування «фантомних патрулів» планують залучити з державних програм, про вартість технології в поліції не розповіли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest