Найдивніші петиції до Київради

Топ-5 найдивніших петицій до Київської міської ради.

Ігор Хацевич, керуючий справами секретаріату Київської міської ради, на своїй Facebook-сторінці склав власний топ найдивніших петицій до Київради 2020 року.

П’ЯТЕ МІСЦЕ. Пандемія коронавірусу вплинула і на тематику петицій. Окрім звичайних «відновити роботу транспорту чи заборонити онлайн-навчання» , з’явилась петиція «Встановити пам’ятник медичній масці, антисептику та милу». «Завдяки цим простим речам люди та світ змінюються. На добру згадку пропоную вшанувати ці прості засоби особистої гігієни», – пише автор петиції.

ЧЕТВЕРТЕ МІСЦЕ. Це, мабуть, найкоротша петиція. Її текст звучить так: «Кличко оплачивает вызов такси при карантине». З такою необхідністю погодились 17 людей.

ТРЕТЄ МІСЦЕ. Почесну третю сходинку віддаю автору, який готовий цілодобово слідкувати за тим, чим я займаюсь у своєму кабінеті. Ініціативою пропонується встановити камери відеоспостереження у кабінетах держслужбовців і осіб місцевого самоврядування та безкоштовно транслювати відео з них 24/7.

ДРУГЕ МІСЦЕ. Встановлення на зупинках швидкісного трамвая спортивного турніка та брусів для підтягування. З аргументом, який наводить автор, сперечатись важко: «Іноді після ранкової поїздки на роботу хочеться добряче штурхнуть боксерську грушу, але вистачить і брусів та турніка».

ПЕРШЕ МІСЦЕ. Автор цієї петиції вважає, що щастя людей безпосередньо залежить від місцевої влади, тому пропонує створити в Київській міській раді (Київській міській державній адміністрації) департамент з питань щастя. Поки що петиція набрала лише 5 підписів.

Візуалізація від руху Чесно Київ

ТОП-5 НАЙДИВНІШИХ ПЕТИЦІЙ ДО КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИНещодавно, готуючись до інтерв’ю, вкотре звернув увагу на те, як…

Geplaatst door Ігор Хацевич op Dinsdag 8 september 2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest