Середа, 29 Листопада, 2023
Новини

Національний Художній Музей України тимчасово зупинив роботу у зв’язку з обвалом портику. Фото

Національний художній музей України тимчасово закритий для відвідувачів у зв’язку з обвалом частини портика будівлі.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив міністр культури і інформаційної політики Олександром Ткаченко.

“Прикро, але разом з Національним Художнім Музеєм мусимо повідомити про тимчасову зупинку його роботи у зв’язку з обвалом портику. Питання критичне. Вже готуємо документи для виділення коштів на ремонт з резерву Кабміну. Також звернемося з пропозиціями щодо фінансування ще декількох об’єктів, аби запобігти подібним випадкам. Ця ситуація вкотре підкреслює важливість старту проекту «Велика реставрація» для нашої країни”, – написав Ткаченко.

Загальна сума проекту ремонтно-реставраційних робіт Національного Художнього Музею складає 68 млн грн. До кінця року необхідно виділити 30 млн грн. Серед першочергових робіт: ремонт портику, який руйнується, встановлення риштувань та скульптурна група «Аполлон і музи».

“Процедуру оформлення коштів запустимо вже з понеділка, 10 серпня. Залучимо весь потрібний ресурс, аби найближчим часом музей став знову відкритим для відвідувачів”, – пообіцяв міністр.

Прикро, але разом з Національним Художнім Музеєм мусимо повідомити про тимчасову зупинку його роботи у зв’язку з обвалом…

Опубликовано Олександром Ткаченко Суббота, 8 августа 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest