На столичному КЕВРЗ можуть відремонтувати двоповерхові поїзди Skoda. Фото

Двоповерхові поїзди Skoda можуть відремонтувати в Києві на КЕВРЗ.

АТ “Укрзалізниця” вивчає можливість виконання ремонту двох наявних двоповерхових поїздів Skoda City Elephant EJ675 на потужностях Київського електровагоноремонтного заводу. Поки в УЗ не поспішають анонсувати, що ремонт виконає саме це підприємство, оскільки спочатку хочуть все прорахувати до дрібниць.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на джерело, близьке до керівництва ж/д компанії.

Раніше, 3 грудня, на порталі ТrainРix.org було опубліковано фото, на якому поїзд EJ675-01 відображений на території КЕВРЗ .

trainpix.org/whatislove

Джерело ЦТС в УЗ підтвердив, що поїзд був переміщений на завод для того, щоб вивчити можливості організації майданчика для ремонту на даному підприємстві. За його словами, поки це тільки технологічні маневри, і перш, ніж щось анонсувати, необхідно продумати всі процеси і підписати відповідні контракти. Але, в будь-якому випадку, ремонт планується в технологічній кооперації з компанією Skoda Transportation.

Нагадаємо, що в жовтні Олександр Перцовський, який очолив тоді філія УЗ “Пасажирська компанія”, заявляв, що “Укрзалізниця” має намір повернутися до питання ремонту двох Skoda City Elephant EJ675. 

“Скоро після тривалого-тривалого простою, незважаючи на критичний дефіцит ресурсу, повинні запустити ремонти 2-поверхових Skoda з декількома підприємствами в кооперації для здешевлення і прискорення”, – повідомив топ-менеджер.

Електропоїзди Skoda EJ675 City Elephant “Укрзалізниця” придбала у 2012 році перед Євро-2012. Електропоїзд складається з шести двоповерхових вагонів, має 636 місць, з них 46 – першого класу, 590 – другого. Електропоїзд розрахований на експлуатацію зі швидкістю до 160 км на годину. Термін сервісного супроводу поїздів закінчився у 2018 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest