Субота, 22 Червня, 2024
Новини

Микола Катеринчук йде у мери Києва від Європейської партії України

Київська міська організація партії висунула кандидатуру Миколи Катеринчука на посаду міського голови Києва.

3 вересня 2020 року відбувся ХХ позачерговий З’їзд Європейської партії України, делегати якого прийняли рішення про участь партії у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Київська міська організація партії висунула кандидатуру Миколи Катеринчука на посаду міського голови Києва.

Про це повідомляється на сайті партії.

«На місцевих виборах наше завдання – усунути мерів-бариг і їхні команди від місцевих бюджетів. Дискусія навколо мера Києва чи мера будь-якого іншого міста – чи це має бути господарник, чи спортсмен чи політик – беззмістовна. Громадам потрібен мер, який займатиметься не власним збагаченням, а покращенням рівня життя своїх містян», – зазначив Микола Катеринчук.

Він також наголосив, що Європейська партія України пропонує зрозумілі шляхи і підходи розбудови місцевих громад. Велосипед вигадувати не потрібно, адже однією з найуспішніших моделей взаємодії громади та влади є модель Європейського Союзу. І починається вона з прозорої та підзвітної громаді місцевої влади. Тому першим завданням мерів і голів ОТГ від Європейської партії України після перемоги буде обов’язковий аудит витрат місцевих бюджетів.

А наступним кроком буде повернення енергогенеруючих підприємств у власність громади, адже це дозволить регулювати і встановлювати прозорі та обґрунтовані тарифи ЖКГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest